Історія школи

     У 1949 р в с.Козятин було організовано недільну школу.В сільській хаті кожної неділі відбувалося навчання дорослого нас елення:вчили елементарного-читати,писати,рахувати.Вчителем був грамотний селянин-Дубець Василь Миколайович.В с.Лемешів недільна школа була,в будинку Каменчука Сафона.

     Згодом були відкриті школи для навчання дітей.

      Козятинська початкова школа знаходилась у будинку Прадуна Федора.Першими вчителями були Калахан Ніна,Тамара,Франя,Ренда Іван Григорович,Коноба Марія Михайлівна,Каминюк Поліна Василівна.Лемешівська початкова школа знаходилась в центрі села.Першими вчителями були: Басіла Марія Пилипівна,Слюсарчук Галина Оксентівна,Криворучко Ніна Іванівна.

         В 1967 року в Козятині за рахунок колгоспу було побудовано нову початкову школу,в якій довгий час працювали Каменюк Поліна Василівна і Ярема Ніна Іванівна.

       У 1977 році за сприяння колгоспу ім.Столярчука,головою якого був Міндюк Олександер Максимович,в с.Лемешів було відкрито восьмирічну школу,яка об*єднала учнів початкових класів Козятина і Лемешева.

      Особливо відзначились при будівництві школи бригада  будівельників,яку очолював Ренда Іван Григорович.Немало потрудились на будівництві школи : Домбровський Семен Григорович,Парадуха Василь Іванович,Бишук Василь Васильович,Бишук  Дмитро Кузьмович,Вавринюк Володимир Андрійович та інші.

       Першим директором школи був Панасюк Микола Платонович,який працював на цій посаді з 1977 по 1982 та з 1983 по 1984 роки.За роки його правління школа була укомплектована усім необхідним та сучасним на той час обладненням.

       З 1982 по 1983 рік колектив школи  очолювала Каменюк Раїса Волимирівна.

    

У період з 1984 по 1985 роки директором школи працювала Ящук Надія Василівна.

   

  З 1995 по 2016 року очолював колектив школи Баранчук Іван Романович.

Діючий директор школи

•Павлович Віта Сергіївна, вчитель І категорії . Рік зайняття посади з: 2016р

 

     За 35 роки свого існування школу закінчило 393 учнів , 58 випускників здобули вищу освіту,104 здобули або здобувають середню-спеціальну чи середню-технічну освіту.